web-7.png

systém platenia

Žiadne čakanie na výdavok či peňaženka plná drobných mincí. Pri platbe za jedlo stačí jednoducho priložiť nabitý čip.

Na festivale nájdete veľa dobrého jedla, pojazdné reštaurácie na kolesách či predajcov ručne vyrábaných potravín a určite sa nikomu nebude chcieť loviť mince v peňaženkách. Preto aj tento rok budeme na festivale používať systém, ktorý zabezpečí pre návštevníkov jednoduché zaplatenie všetkých tých dobrôt

a spokojných predávajúcich, ktorí svojich zákazníkov rýchlo obslúžia.

Pri vstupe na festival si v predajnom stánku dobijete čip. A aby bol proces čo najrýchlejší, označené pokladne na dobíjanie čipov budú dve.

Postup dobíjania čipov a systém platenia je nasledovný.

POSTUP SYSTÉMU PLATENIA

1. Všetko jedlo či nápoje, ktoré si na festivale budete chcieť kúpiť, zaplatíte rýchlo a ľahko prostredníctvom čipu. Jeden čip môže používať

ľubovoľný počet návštevníkov.

2. Na čip si dobíjate kredit v eurách, ktoré sa zmenia na bony. 1 € = 1 bon. Čip je možné dobiť v ľubovoľnej sume v hotovosti aj prostredníctvom platobnej karty.

3. Hodnota čipu je 3€. Pri odchode z festivalu čip odovzdáte na pokladni a následne vám bude vrátené 1€.

4. Pri vyčerpaní kreditu si čip môžete v pokladni opakovane dobiť.

5. V prípade, že neminiete všetok svoj kredit na čipe, zostatok vám bude vrátený v ktorejkoľvek pokladni v hotovosti.

Poplatkom za čip v hodnote 2€ symbolicky prispejete na zabezpečenie diskusií, systému platenia, chill out zóny ako aj organizáciu celého festivalu. Našim cieľom je priniesť do Trenčianskych Teplíc výber tých najlepších street food značiek z celého Slovenska, zabezpečiť technologické vychytávky, realizovať podujatie čo najviac ekologicky, aby sme nezaťažovali životné prostredie a zároveň inšpirovať ľudí v rámci Zero Waste.

Ak sa za nami chystáte aj v sobotu aj v nedeľu, čip je platný oba dni. Stačí, ak čip vrátite pri poslednom odchode z festivalu.

Cashless systém na podujatí zabezpečuje NFCtron.

Vidíme sa 11. - 13. septembra na podujatí FOOD FEST v parku Trenčianske Teplice.

Tak hurá ochutnávať!