o festivale

Po úspešnom premiérovom festivale, na ktorom sme privítali 6 000 návštevníkov, bude 7. - 8. septembra 2019 park v Trenčianskych Tepliciach opäť plný chutí a vôní street food jedál a gastronomických špecialít. Pridajte sa k ostatným milovníkom jedla a zažite s nami dva dni plné pohody a príjemnej atmosféry.

Počas dvoch víkendových dní tak môžete na jednom mieste nájsť food trucky, lokálne reštaurácie, sladkú zónu sweet corner,  street food špeciality či gluten free a vege jedlá. Pod korunami stromov bude pripravená oddychová piknik zóna, kde si budete môcť vychutnávať všetky street food špeciality. 

Okrem chill out zóny pod holým nebom bude pripravená aj oddychová zóna v dizajnovom stane s kaviarňou, kde sa budete môcť schovať

pred horúcim slnkom či nečakaným dažďom.

Festival je eco-friendly, využíva kompostovateľný riad, zálohované poháre a separačné zóny.

Viac informácií nájdete v sekcií Zero Waste.

Svojím konceptom a programom je vhodný pre každého – mladých ľudí, ktorí radi spoznajú nové značky a ochutnajú street food špeciality, rodinky s deťmi, ktoré chcú stráviť deň v príjemnom prostredí parku ale aj pre milovníkov kvalitného jedla a potravín, vyrábaných z poctivých surovín.

Oficiálnou vodou podujatia je prírodná minerálna voda Fatra.

Festival je otvorený v sobotu 7. septembra od 10:00 do 20:00. V nedeľu 8. septembra sa na Vás tešíme od 10:00 do 18:00.

FOOD FEST V PARKU 2019

FOOD FEST V PARKU 2018

PODUJATIE JE USKUTOČNENÉ S PODPOROU MINISTERSTVA DOPRAVY A VÝSTAVBY SR A FINANČNOU PODPOROV TSK

PROJEKT BOL PODPORENÝ V RÁMCI GRANTOVÉHO ENVIRONMENTÁLNEHO PROGRAMU ZELENÉ OČI, KTORÝ TVORÍ SÚČASŤ PROJEKTU ZELENÁ ŽUPA.

© Copyright 2019 - SPICYBROWN s.r.o.